1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

آدم ‌ربايي ساختگي براي انجام ازدواج

شروع موضوع توسط سميرا ‏31/7/11 در انجمن خبرهای متفرقه

 1. سميرا

  سميرا New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏25/7/11
  ارسال ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  امتیاز:
  0
  جام جم:چند روز پیش مردی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای شهریار از گم شدن دختر 18 ساله‌اش خبر داد و برای یافتن وی تقاضای کمک کرد.

  با تشکیل پرونده‌ای در این زمینه، تحقیقات ماموران آگاهی آغاز شد. در تحقیق از والدین دختر گمشده معلوم شد وی به پسری علاقه‌مند بوده و قصد ازدواج با او را داشته است، اما به دلیل این که پسر جوان به خدمت سربازی نرفته و بیکار بوده، آنها حاضر به این وصلت نبوده‌اند و جوان خواستگار بارها آنها را تهدید کرده بود که با دخترشان فرار خواهد کرد.

  با به دست آمدن این اطلاعات، جستجوها برای یافتن دختر گمشده ادامه داشت تا این که معلوم شد جوان خواستگار به طرز مرموزی ناپدید شده و چند بار در تماس با خانواده شاکی مدعی شده دختر جوان را ربوده و برای آزادی‌اش باید با ازدواج آنها موافقت کنند در غیر این صورت دیگر فرزندشان را ملاقات نمی‌کنند.

  در پی این تماس‌ها روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد تا این که ماموران پی بردند، جوان خواستگار، دختر مورد علاقه‌اش را در خانه یکی از اقوامش پنهان کرده است. با شناسایی این محل در شهریار، جوان خواستگار دستگیر و دختر جوان تحویل خانواده‌اش شد.

  تهدید تلفنی

  با انتقال مرد متهم به پلیس آگاهی، وی گفت: من و دختر جوان به هم علاقه‌مند بودیم، اما خانواده‌اش با این وصلت مخالفت می‌کردند تا این که تصمیم گرفتیم یک نقشه آدم‌ربایی ساختگی را طراحی و آن را عملی کنیم.

  به این ترتیب، دختر مورد علاقه‌ام را به خانه یکی از اقوام برده و با تهدیدهای تلفنی از خانواده‌اش می‌خواستم با این وصلت موافقت کنند.

  در پی اظهارات متهم، دختر جوان نیز به پلیس آگاهی احضار شد و در مواجهه حضوری با متهم گفته‌های وی را تایید کرد و گفت: فقط به دلیل مخالفت‌های خانواده‌ام با جوان خواستگار همراه شدم. بنا بر این گزارش، برای متهم قرار قانونی صادر شد. تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.  منبع : سیمرغ