1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

امسال یك میلیون و 250 هزار واحد مسكن مهر احداث می‌شود

شروع موضوع توسط آناهیتا ‏13/4/13 در انجمن اخبار اقتصادی

 1. آناهیتا

  آناهیتا Well-Known Member

  تاریخ عضویت:
  ‏23/4/12
  ارسال ها:
  12,193
  تشکر شده:
  37
  امتیاز:
  48
  جنسیت:
  زن
  وزیر راه و شهرسازی:

  امسال یك میلیون و 250 هزار واحد مسكن مهر احداث می‌شود

  وزیر راه و شهرسازی از احداث یك میلیون و 250 هزار واحد مسكن مهر در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در كشور خبر داد.

  علی نیكزاد عصر امروز در مراسم افتتاحیه طرح‌های عمرانی و صنعتی استان كردستان كه با حضور رئیس جمهور صورت گرفت، از مسكن مهر به عنوان سیاست انقلابی احمدی‌نژاد نام برد و اظهار كرد: اجرای این طرح موجب رشد اقتصادی كشور، تثبیت و ایجاد اشتغال، كاهش نرخ تورم و توسعه و رشد خدمات فنی مهندسی در كشور می‌شود.

  وی خاطرنشان كرد: تحكیم بنیان خانواده، تسهیل در ازدواج، بازگشت به گفتمان امام راحل، كارآمدی نظام و ارائه خدمات بی‌منت به مردم از دیگر مزایای اجرای طرح مسكن مهر به عنوان سیاست انقلابی دولت‌های نهم و دهم است.

  وی با بیان اینكه بر اساس سرشماری‌های صورت گرفته در آغاز دولت نهم 2.5 میلیون واحد مسكونی نسبت به تعداد خانوار در سطح كشور كم داشتیم، تصریح كرد: بر اساس سرشماری سال 90 تعداد واحدهای مسكونی در كشور 21.6 میلیون و تعداد خانوارها 21.2 میلیون است.

  به گفته وی، در سال 90 دولت‌های نهم و دهم 400 هزار واحد مسكونی صرف‌نظر از مالكیت، اضافه‌تر از خانوارهای موجود را در كشور به ثبت رسانده است.

  وی تصریح كرد: برنامه‌ریزی ما در سال‌جاری كه با عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده احداث یك‌میلیون و 50 هزار واحد مسكونی شهری و 200 هزار واحد روستایی غیر از واحدهای مسكونی مردم زلزله‌زده آذربایجان‌شرقی و بوشهر است.

  وی با اشاره به 310 هزار واحد مسكونی و 330 هزار خانوار در استان كردستان، افزود: 26 درصد از واحدهای مسكونی موجود در این استان مربوط به دولت‌های نهم و دهم است.

  وی در پایان خاطرنشان كرد: احداث 29 هزار واحد مسكن مهر باقی‌مانده واحدهای تعهد شده در استان كردستان تا پایان دولت دهم در این استان است. (فارس)