1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

تیم کشتی فرنگی دانشجویان ایران به دو مدال طلای دیگر دست یافت

شروع موضوع توسط AlirezA ‏7/10/12 در انجمن کشتی

 1. AlirezA

  AlirezA مدیر کل سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏15/5/12
  ارسال ها:
  9,572
  تشکر شده:
  0
  امتیاز:
  36
  جنسیت:
  مرد
  [​IMG]
  به گزارش ایرنا، ˈطالب نعمت پورˈ و ˈبشیر باباجان زادهˈ کشتی گیران وزن های 84 و 120 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی دانشجویان ایران، روز شنبه در دومین روز این مسابقه ها به مدال طلا دست یافتند.

  طالب نعمت پور کشتی گیر تیم کشورمان در وزن 84 کیلوگرم، در دور نخست مقابل ˈپکا ریمتاماجکیˈ از فنلاند در سه وقت و با نتایج صفر بر یک، یک بر صفر و 2 بر صفر به پیروزی رسید و راهی دور دوم شد.

  وی در این مرحله مقابل ˈتاماش تاشˈ از مجارستان در دو وقت پی در پی و با نتایج یک بر صفر و 2 بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

  نعمت پور در این مرحله مقابل ˈمارک استنبرگˈ از آمریکا در دو وقت متوالی و با نتایج مشابه یک بر صفر به برتری رسید و راهی دیدار نهایی شد.

  طالب نعمت پور در دیدار نهایی نیز مقابل ˈاولگ شوکالوفˈ از روسیه قرار گرفت و در دو وقت متوالی و با نتایج مشابه یک بر صفر حریف خود را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

  ˈبشیر باباجان زادهˈ در وزن 120 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل ˈکامیل بلونسکیˈ از لهستان در دو وقت پیاپی و با نتایج مشابه یک بر صفر به برتری رسید.

  وی در مرحله نیمه نهایی مقابل ˈبایرام نیگارˈ از ترکیه در دو وقت

  متوالی و با نتایج یک بر صفر و 3 بر صفر به برتری رسید و راهی دیدار فینال شد.

  باباجان زاده در دیدار فینال موفق شد ˈآلخان ایوب افˈ از روسیه را مغلوب کند و سومین مدال طلای تیم کشتی فرنگی دانشجویان ایران را به ارمغان آورد.

  در وزن 96 کیلوگرم، ˈمحمدرضا اکبریˈ در دور نخست مقابل ˈآریکا اوساکاˈ از ژاپن در دو وقت متوالی و با نتایج 2 بر صفر و یک بر صفر به برتری رسید.

  وی در دور دوم مقابل ˈپاپˈ از رومانی در دو وقت پی در پی و با نتایج مشابه 2 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل کشتی گیر روسیه، محمدرضا اکبری نیز از دور رقابت ها کنار رفت و حذف شد.

  در این وزن، کشتی گیران روسیه و ترکیه به دیدار نهایی راه یافتند.

  تیم کشتی فرنگی دانشجویان ایران، روز جمعه در نخستین روز مسابقه های کشتی فرنگی قهرمانی دانشجویان جهان در شهر ˈکورتینˈ فنلاند، توسط ˈهادی پورعلیزاده نیاˈ در وزن 74 کیلوگرم صاحب مدال طلا شده بود.


  گردآوری:پت ومت