1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

جاستین بیبر متهم به تخطی قانون شد

شروع موضوع توسط yasna ‏10/7/14 در انجمن عکس هنرمندان

 1. yasna

  yasna Member

  تاریخ عضویت:
  ‏5/10/13
  ارسال ها:
  379
  تشکر شده:
  4
  امتیاز:
  16
  جنسیت:
  زن
  جاستین بیبر بخاطر تخطی در قانون و دادن رشوه به همسایه اش دستگیر شد
  موسیقی دان 20 ساله ، کسی که امروز باید بر سر دادگاه حاضر میشد اما حاضر نشد ؛ جاستین بیبر سر صحنه حمله به خانه ای بوده است که یکی از همسایگانش که در اطراف لس انجلس بوده از او فیلمبرداری میکند و جاستین بیبر به او پیشنهاد رشوه میدهد که او این فیلم رو به پلیس ندهد ولی او این پیشنهاد را قبول نمیکند. بازپرس قضایی تلاش کرده تا این پرونده را به عنوان یک جنایت یا یک تخطی در قانون جلوه دهد .
  یکی از مدعیان که این پرونده را مورد تحقیق خود قرار داده درباره هدف این حمله گفته " اگر این یک جنایت نبوده پس چیز دیگری هم نبوده "
  جنایاتی مثل این بسیار جدی تر از انی هستند که با پرداخت جریمه ( یا زندان رفتن ) بتوان از ان خلاص شد . مثلا یک قاتل یک جنایت کار است اما یک دزد فروشگاه در قانون تخطی کرده است
  جاستین بیبر اتهام رشوه دادن را میپذیرد که باعث شد او به زندان نرود وی پس از متهم شدن به تخطی در قانون به پیشنهاد دادن رشوه اعتراف کرد
  بنا به گزارشات جاستین به زندان نخواهد رفت . او یک سال به صورت مشروط آزاد خواهد شد و موظف به انجام خدمات اجتماعی خواهد شد . او همچین موظف به پرداخت خساراتی که به خانه ای که به ان حمله کرده میباشد .

  [​IMG]