1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

جزئیات مرگ خونین زن میانسال در خیابان شریعتی

شروع موضوع توسط mehdiastro ‏2/4/12 در انجمن خبرهای متفرقه

 1. mehdiastro

  mehdiastro مدیر کل سایت هیات مدیره

  تاریخ عضویت:
  ‏23/7/11
  ارسال ها:
  4,881
  تشکر شده:
  16
  امتیاز:
  38
  تحقیقات كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ برای واكاوی زوایای پنهان مرگ مشكوك زن میانسال در منزل مسكونی اش واقع در خیابان شریعتی ادامه دارد.

  به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ماموران كلانتری ۱۰۱ تجریش در ساعت ۲۲:۳۰، ۱۲ فروردین ماه سال جاری از طریق دریافت پیام از مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در جریان وقوع حادثه ای در منزل مسكونی در خیابان سپهر واقع در خیابان شریعتی قرار گرفتند.

  با حضور ماموران كلانتری در محل حادثه آنان با پیكر خونین زنی میانسال به نام «سعیده» ۴۳ ساله روبرو شدند كه آثار جراحت و بریدگی بسیاری بر روی دستان، سینه و گردن این فرد مشاهده می شد. با تایید صحت خبر دریافتی، ماموران كلانتری ۱۰۱ تجریش، قاضی كشیك قتل (قاضی رودگر) و عوامل تشخیص هویت پلیس آگاهی پایتخت را برای انجام بررسی های تخصصی به صحنه حادثه فراخواندند.

  به گزارش ایسنا، كارآگاهان در تحقیقات اولیه دریافتند كه این زن مدت هاست كه از همسر خود جدا شده و به همراه پسر جوان خود در این آپارتمان سكونت داشته است كه در شب حادثه نیز پسر جوان این زن پس از ورود به منزل مسكونی با پیكر خونین مادرش مواجه شده و مراتب را به پلیس اعلام كرده است.

  كارآگاهان با توجه به شدت جراحت سعیده و نوع حادثه ظن به وقوع قتل داشتند كه به همین منظور به بررسی صحنه حادثه پرداختند. تا سرنخی از حضور متهم یا متهمان به قتل احتمالی بیابند. اما با توجه به حجم خون و جراحات این زن كارآگاهان هیچ گونه آثار درگیری و تخریب در منزل وی یافت نكردند و تحقیقات آنان نشان داد كه خون فراوان موجود در صحنه جنایت ناشی از راه رفتن سعیده پس از جراحت در منزل خود بوده است.

  به گزارش ایسنا، تحقیقات كارآگاهان برای واكاوی زوایای پنهان این مرگ مشكوك ادامه دارد