1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

دلیل بازی ندادن قوچان نژاد در تیم استاندارد لیژ

شروع موضوع توسط sajjad0214 ‏1/1/14 در انجمن دنیای فوتبال

 1. sajjad0214

  sajjad0214 New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏1/1/14
  ارسال ها:
  10
  تشکر شده:
  0
  امتیاز:
  1
  جنسیت:
  مرد
  چرا مربی اسرائیلی یک نیم فصل به رضا بازی نداد؟ جرم گوچی رساندن ایران به جام جهانی بود؟
  ورزش  فوتبال ملی - رضا قوچان نژاد لحظه شماری می کند برای رفتن از استاندارد لیژ . ستاره دوست داشتنی فوتبال ایران که سال قبل برای تجربه حضور در تیم های بزرگ از سنت تروئیدن به لیژ رفت ، حالا فقط به رفتن فکر می کند.
   
  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ رضا قوچان نژاد حالا دوست داشتنی ترین بازیکن برای ایرانی هاست. او که مثل یک معجزه سر راه فوتبال ایران قرار گرفت و با درخشش ویژه ای که داشت توانست معجزه کند. معجزه رضا گل های خیره کننده او برای تیم کارلوس کروش بود. تیمی که خوب دفاع می کرد اما گل نمی زد با قوچان نژاد توانست گل های 3 امتیازی را هم تجربه کند و در دروازه جهانی شدن قرار بگیرد. او البته در تیمش یعنی استاندارد در آن روزها فرصت بازی پیدا می کرد و گل های مهمی هم برای شان زد. البته مهاجم ثابت نبود اما درخشش در تیم ملی ایران می توانست سبب شود همه احساس کنند او در سال 2013 می شود ستاره درخشان تیمش که نشد. یعنی هنوز فصل شروع نشده بود و با رفتن مربی رومانیایی تیمش انگار رضا دل و دماغی برای ماندن در بلژیک نداشت. او می خواست به کلن آلمان برود اما باشگاه این اجازه را به ستاره ایرانی اش نداد اما غیر از سکوها یا نیمکت ذخیره ها جا و فرصتی هم برای رضا نبود مگر اینکه به ایران بیاید و در بازی های تیم ملی ایران درخشش خود را به رخ مربیانش بکشد. آنها او انگار اصلا علاقه ای به ستاره های ایرانی شان نداشتند.
  رضا ملقب به گوچی اگرچه مجالی برای بازی نداشت اما هیچ گاه لب به انتقاد نگشود. او فقط می خواست فضایش عوض شود چون انگار مجالی برای بازی به او نمی رسید چون مربی تیمش اعتقادی نداشت که حضور او به تیمش کمک می کند. گوی لوزان مربی جدید لیژ که مستقیم از تیم ملی زیر 21 سال رژیم صهیونیستی به بلژیک آمده بود ، برادرزاده رئیس فدراسیون فوتبال این کشور است . فدراسیونی که این بار هم به رغم همه تلاش هایش نتوانست جایی در بین تیم های حاضر در جام جهانی داشته باشد. جایی که ایران به لطف درخشش ستاره دوست داشتنی اش توانست بلیتش را بدست بیاورد .
  و رضا خیلی ساده هیچ جایی در تفکرات مربی اسرائیلی تیمش نداشت. پس باید روی سکو می نشست یا وقتش را به اجرای موسیقی برای مسئولان سایت باشگاه سپری می کرد. او که شاید جرمش هدیه شادی بزرگ به مردم کشورش بود حالا هر روز به سمت خروج از تیم بلژیکی پیش می رود. او البته دلیل جدایی اش را یافتن مجال برای بازی می داند و به سمت باشگاهی جدید می رود. باشگاهی که می تواند چارلتون یا تیمی هلندی و یا تیمی در لیگ آلمان باشد. جایی که او به دلایل فنی مجال بازی داشته باشد و بتواند رکورد درخشانش را برای تیم ملی ایران بهتر و بهتر کند.

  دلیل عجیب مربی استاندارد برای نیمکت نشینی قوچان نژاد

  ورزش > فوتبال ملی - مربی استاندارد لیژ می گوید او در برنامه هایش جایی برای استفاده از یار ایرانی نداشته چون این بازیکن 26ساله پا به سن گذاشته است.

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ گای لوزان سرمربی اسرائیلی استاندارد لیژ می گوید یار ایرانی تیمش جایی در ترکیب این تیم نداشته است چون پا به سن گذاشته است. رضا قوچان نژاد 26 ساله که در سال 2013 بدون شک موفق ترین بازیکن آسیایی فوتبال جهان بوده و با درخشش خود توانست ایران را به جام جهانی فوتبال برساند در حالی از سوی سرمربی تیمش به عنوان یار پا به سن گذاشته معرفی شده است که او در پیش بینی های مختلف سایت های گوناگون بین المللی به عنوان یکی از ستاره های تیم ملی ایران در جام جهانی محسوب می شود. البته برخورد قهری این سرمری سبب می شود تا قوچان نژاد این فرصت را داشته باشد که با قراردادی ساده تر بتواند انتخابی درست برای آینده فوتبالش داشته باشد. او که با پیشنهادی از لورکوزن آلمان و چارلتون انگلیس روبرو شده است می خواهد با انتقالی بی سر و صدا به دنبال موفقیت به همراه تیم ملی فوتبال ایران در بازی های جام جهانی باشد.