1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

رضایی با تابلوی اصولگرایی وارد رقابت‌ها نشده است

شروع موضوع توسط آناهیتا ‏10/4/13 در انجمن اخبار سیاسی

 1. آناهیتا

  آناهیتا Well-Known Member

  تاریخ عضویت:
  ‏23/4/12
  ارسال ها:
  12,193
  تشکر شده:
  37
  امتیاز:
  48
  جنسیت:
  زن
  عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت: تعداد کاندیداهای اصولگرا برخلاف آنچیزی که گفته می‌شود چندان هم زیاد نیست و تاکنون تنها ۸ نفر از سوی اصولگرایان وارد رقابت‌های انتخاباتی شده‌اند و افرادی مانند محسن رضایی و بقیه خارج از این جریان حرکت می‌کنند.

  [img=270x203]http://www.afkarnews.ir/images/docs/000208/n00208139-b.jpg[/img]
  گروه سیاسی : حمید رضا ترقی درباره کثرت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که از جناح اصولگرا برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی کرده‌اند اظهار کرد: اصولگرایان به طور طبیعی مربوط به جبهه‌ای هستند که جبهه متحد اصولگرایی نامیده می‌شود و نامزدهای آن مشخص است و خارج از این مجموعه اگر کسی نامزد انتخابات بشود ارتباطی با اصولگرایان ندارد.

  به گزارش افکارنیوز وی افزود: مجموعه افرادی که در دو ائتلاف اعلام کاندیداتوری کرده‌اند بیشتر از ۸ نفر نیستند و افرادی مانند محسن رضایی هم در مجموعه اصولگرایان وارد نشده‌اند و کسان دیگری هم که خارج از این دو ائتلاف وارد انتخابات ریاست جمهوری شده‌اند با تابلوی اصولگرایی در انتخابات شرکت نمی‌کنند.
  عضوارشد حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر حزب موتلقه ائتلاف ۵ نفره را مبنا می‌داند و اگر مذاکرات با ائتلاف ۳ نفره به نتیجه برسد از میان این ۸ نفر کسی که زمینه بیشتری برای انتخاب شدن در میان مردم دارد به عنوان نامزد نهایی معرفی می‌شود تصریح کرد از بقیه افراد به عنوان اعضای کابینه دولت استفاده خواهد شد.

  ترقی درباره فعالیت‌های انتخاباتی تیم دولت و تلاش‌های احتمالی برای اخذ تایید صلاحیت مشایی تاکید کرد: تایید صلاحیت گرفتنی نیست و اقدامی مبتنی بر قانون است و کسی نمی‌تواند به دنبال گرفتن تایید صلاحیت باشد بلکه شورای نگهبان براساس معیارهایی اقدام به تایید یا رد صلاحیت افراد می‌کند.
  وی افزود: بر اساس اطلاعاتی که داریم طرفداران دولت چند نامزد را معرفی می‌کنند تا هر کدام تایید صلاحیت نشدند فرد دیگری به جای او معرفی شود.

  ترقی درباره احتمال تایید صلاحیت مشایی توسط حکم حکومتی نیز گفت: فکر نمی‌کنیم مقام معظم رهبری با موضعگیری‌هایی که تاکنون داشته‌اند در مورد تایید صلاحیت مشایی دخالتی بکنند اما اگر هم ایشان حکمی صادر کنند مشخص است که همه اطاعت می‌کنیم.
 2. AlirezA

  AlirezA مدیر کل سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏15/5/12
  ارسال ها:
  9,572
  تشکر شده:
  0
  امتیاز:
  36
  جنسیت:
  مرد
  ممنون:khansariha (70):