1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

شب آرزوها

شروع موضوع توسط βέŊΫαмίŊ ‏24/5/12 در انجمن تازه ها

1. βέŊΫαмίŊ

βέŊΫαмίŊ Active Member

[align=center]شب آرزوها - اولین شب جمعه‌ی ماه رجب

پنج شنبه 4 خرداد91

[​IMG][/align]

شب لیله الرغائب در صدر تمام حوایج فرج آقامون حجه بن الحسن العسکری (عج )فراموش نشود

برای این شب عملی از رسول خدا(صلی الله علیه و آله) ذكر شده است كه فضیلت بسیاری دارد و بدین قرار است:

روز پنج شنبه اول آن ماه - در صورت امكان و بلا مانع بودن - روزه گرفته شود. چون شب جمعه شد مابین نماز مغرب و عشاء دوازده ركعت نماز اقامه شود كه هر دو ركعت به یك سلام ختم می شود و در هر ركعت یك مرتبه سوره حمد، سه مرتبه سوره قدر، دوازده مرتبه سوره توحید خوانده شود. و چون دوازده ركعت به اتمام رسید، هفتاد بار ذكر" اللهم صل علی محمد النبی الامی و علی آله" گفته شود. پس از آن در سجده هفتاد بار ذكر "سبوحٌ قدوسٌ رب الملائكة والروح" گفته شود. پس از سر برداشتن از سجده، هفتاد بار ذكر "رب اغفر وارحم و تجاوز عما تعلم انك انت العلی الاعظم" گفته شود. دوباره به سجده رفته و هفتاد مرتبه ذكر "سبوح قدوس رب الملائكة والروح" گفته شود. در اینجا می توان حاجت خود را از خدای متعال درخواست نمود. ان شاء الله به استجابت می رسد.

پیامبر اكرم( صلی الله علیه و آله) در فضیلت این نماز می فرماید: كسی كه این نماز را بخواند، شب اول قبرش خدای متعال ثواب این نماز را با زیباترین صورت و با روی گشاده و درخشان و با زبان فصیح به سویش می فرستد. پس او به آن فرد می‌گوید: ای حبیب من، بشارت بر تو باد كه از هر شدت و سختی نجات یافتی.

میّت می‌پرسد تو كیستی؟ به خدا سوگند كه من صورتی زیباتر از تو ندیده‌ام و كلامی شیرین تر از كلام تو نشنیده‌ام و بویی، بهتر از بوی تو نبوئیده‌ام. آن زیباروی پاسخ می‌دهد: من ثواب آن نمازی هستم كه در فلان شب از فلان ماه از فلان سال به جا آوردی. امشب به نزد تو آمده‌ام تا حق تو را ادا كنم و مونس تنهایی تو باشم و وحشت را از تو بردارم و چون در صور دمیده شود و قیامت بر پا شود، من سایه بر سر تو خواهم افكند.
    امید آن است كه در پایان این نماز با فضیلت، محتاجان به دعا را فراموش نكنید و ما را نیز از دعای خیر خود محروم ننمایید.

شب آرزوها...شب عشقبازی ، شب شیدایی ، شبی که تک تک ثانیه های مقدسش ، لحظات معاشقه و نجوا با یگانه معشوق هستیه ! شب دلهایی که لحظه شماری می کنند ... برای لحظه های آسمونی !

شب بیداری دل و خفتن دنیای مادی . شبی که درهای آسمان باز میشه و خدای مهربونمون با تمام وجودش بندگانش رو در پناه عظمت و رحمت و محبت و یگانگی خودش در آغوش میگیره . شب برآورده شدن آرزوها !

توی این شب عزیز ، زیارت نامه عشاق امضا میشه . به ضیافت عشق ! . . . جا نمونیم !

يگانه معبودا ! چه شميم دل انگيزي دارد اين اشک آسمانت وچه روح انگيزست اين موهبت تو که مهربانانه عطا ميکني و در اين لحظات مي شود پرواز به سوي ياد تو را با چشمهايمان ببينيم .

گويند درهاي آسمان باز است و صدايمان رسا تراز هميشه مي رسد. تو که در اين لحظات چشم مي بندي برهمه خطاهايمان ، پس خواسته دلمان راهم برخواهي آورد .

چه گويم که زبان دراين لحظات واژه هايش را گم مي کند . اين همه زيبايي ، اين همه شور ياد تو ! مگر خواسته اي هم ميماند ؟ همين را گويم که دلم را خانه خود کن !

درود به رندی که چون پیاله گرفت
    یاد حریفان خسته جان افتاد
    خدایا! آرزو میکنم یه روزی برسه که همه به آرزوهاشون برسن!
    خدایا! آرزو میکنم زمانی برسه که هیچ کس هیچ جا دیگه نگه شب لیلة الرغائب و سنگ حجر الأسود!!!!!!
    خدایا! آرزو میکنم کفش هیچ بچه ای سوراخ نباشه تا مجبور نشه بگه کاش بارون نیاد...
    خدایا! آرزو میکنم دل همه بچه ها شاد بشه....
    خدایا! آرزو میکنم هر شب، شب آرزوها باشه!!!
    خدایا! آرزو میکنم آقامون زود زود بیاد...
    خدایا! آرزو میکنم تنها نمیرم!
    خدایا! آرزو میکنم رو تخت بیمارستان یا توی رختخواب نمیرم!
    خدایا! آرزو میکنم دستام اونقدر قوی بشند که بتونم بزنم تو گوش آمریکا!
    خدایا! آرزو میکنم پوست انگشتام اینقدر نرم و لطیف بشه که وقت نوازش بچه ها، دستام اذیتشون نکنه!
    خدایا! آرزو میکنم هیچ وقت پاهام سست نشه ولی تا آخر عمرم همیشه فلج بمونم...
    خدایا! آرزو میکنم چشمام همیشه کور بمونه!
    خدایا! ارزو میکنم فسفرای مغزم همیشه در حال سوختن باشند!
    خدایا! آرزو میکنم همه اینا که نوشتم برآورده بشه!
  2. ҒαϮёɱɘℋ

ҒαϮёɱɘℋ Active Member

خدایا! آرزو میکنم یه روزی برسه که همه به آرزوهاشون برسن!
    خدایا! آرزو میکنم زمانی برسه که هیچ کس هیچ جا دیگه نگه شب لیلة الرغائب و سنگ حجر الأسود!!!!!!
    خدایا! آرزو میکنم کفش هیچ بچه ای سوراخ نباشه تا مجبور نشه بگه کاش بارون نیاد...
    خدایا! آرزو میکنم دل همه بچه ها شاد بشه....
    خدایا! آرزو میکنم هر شب، شب آرزوها باشه!!!
    خدایا! آرزو میکنم آقامون زود زود بیاد...
    خدایا! آرزو میکنم تنها نمیرم!
    خدایا! آرزو میکنم رو تخت بیمارستان یا توی رختخواب نمیرم!
    خدایا! آرزو میکنم دستام اونقدر قوی بشند که بتونم بزنم تو گوش آمریکا!
    خدایا! آرزو میکنم پوست انگشتام اینقدر نرم و لطیف بشه که وقت نوازش بچه ها، دستام اذیتشون نکنه!
    خدایا! آرزو میکنم هیچ وقت پاهام سست نشه ولی تا آخر عمرم همیشه فلج بمونم...
    خدایا! آرزو میکنم چشمام همیشه کور بمونه!
    خدایا! ارزو میکنم فسفرای مغزم همیشه در حال سوختن باشند!
    خدایا! آرزو میکنم همه اینا که نوشتم برآورده بشه!