1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

فوری فوری فوری، حتی به مجرد!

شروع موضوع توسط آناهیتا ‏11/4/13 در انجمن اخباراجتماعی

 1. آناهیتا

  آناهیتا Well-Known Member

  تاریخ عضویت:
  ‏23/4/12
  ارسال ها:
  12,193
  تشکر شده:
  37
  امتیاز:
  48
  جنسیت:
  زن
  برای مثال: بنگاه املاکی در خیابان میرداماد روز گذشته اعلام کرده است: مالکان محترم ملک، ملک شما را 7 روزه اجاره میدهیم.علاوه بر این در خیابان تهرانپارس بنگاه املاکی اظهار کرده است که آماده همکاری با مالکان منطقه و ارائه دهنده بهترین موارد در رهن و اجاره هستند.


  فوری فوری فوری، حتی به مجرد، قابل تبدیل، مناسب زوج، رهن و اجاره، مناسب مشکل پسندان، رهن کامل، بیمالک، به قیمت رسیده، مختص مشکل پسندان! عبارات فوق توصیفهایی هستند که این روزها حال و احوال بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی را شکل میدهد.
  روزنامه دنیای اقتصاد در ادامه نوشته است: شواهد حاکم بر بازار اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران نشان میدهد که به دلیل نو قدم بودن سال 92 و همچنین عدم حضور مشتری در بازار اجاره، موجران فعلا آرام بر جای خود نشسته اند و میشه بایدها و نبایدهایی را برای قراردادهای اجاره در سال جدید تصویب نکردهاند. وضعیت فعلی بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی گویای این مساله است که همچنان فرصت طلایی برای مستاجرانی که به دنبال واحدهای اجارهای با شرایط دلخواه و نرخ اجاره منصفانه هستند به اتمام نرسیده است.
  تعاریف و توصیفهایی که این روزها در آگهیهای اجاره واحدهای مسکونی از سوی بنگاهداران و حتی مالکان میشود، صحت این موضوع را عنوان میکند. از سوی دیگر برخی از بنگاههای املاک به دلیل نزدیک شدن به فصل اجاره در نظر دارند با فایل کردن واحدهای بیشتر میزان درآمد خود را به بالاترین میزان ارتقا دهند، چرا که این دسته از مشاوران املاک برای تشویق مالکان در محدوده فعالیت شان آگهی میدهند.
  برای مثال: بنگاه املاکی در خیابان میرداماد روز گذشته اعلام کرده است: مالکان محترم ملک، ملک شما را 7 روزه اجاره میدهیم. علاوه بر این در خیابان تهرانپارس بنگاه املاکی اظهار کرده است که آماده همکاری با مالکان منطقه و ارائه دهنده بهترین موارد در رهن و اجاره هستند.
  همچنین مالکی در خیابان اجاره دار تاکید کرده است: واحد 40 متری 2 سال ساخت خود را فوری با 35 میلیون تومان رهن کامل به متقاضی تحویل میدهد و ناگفته نماند که شرایط پرداخت اجارهبها قابل تبدیل است.
  گردآوری : گروه اینترنتی پرشین وی