1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

قصاص برای مردی که درجنایتی هولناک زن جوانش را کشت و جسد او را تکه تکه کرد

شروع موضوع توسط mehdiastro ‏8/2/12 در انجمن خبرهای متفرقه

 1. mehdiastro

  mehdiastro مدیر کل سایت هیات مدیره

  تاریخ عضویت:
  ‏23/7/11
  ارسال ها:
  4,881
  تشکر شده:
  16
  امتیاز:
  38
  مردی که متهم است پس از قتل همسرش در اقدامی هولناک جسد او را تکه تکه کرده، پس از محاکمه در دادگاه کیفری به اعدام و پرداخت دیه محکوم شد.

  مردی که متهم است پس از قتل همسرش در اقدامی هولناک جسد او را تکه تکه کرده، پس از محاکمه در دادگاه کیفری به اعدام و پرداخت دیه محکوم شد.

  رسیدگی به این پرونده از چهارم آبان سال ۸۹ همزمان با ناپدید شدن زن جوانی در دستور کار تیم جنایی شهرستان تربت حیدریه قرار گرفت. تحقیقات برای یافتن زهرا آغاز شد اما هیچ ردی از او بدست نیامد. شوهر ۴۰ ساله او نیز در جریان تحقیقات مدعی شد همسرش قصد داشته به مسافرت برود اما او از محل آن خبری ندارد.

  در حالی که بررسی ها به بن بست رسیده بود یک ماه پس از ناپدید شدن زهرا نیم تنه سوخته زنی در حاشیه شهر کشف شد.کارآگاهان پس از بررسی نیم تنه و تمرکز بر روی پرونده زنان فقدانی دریافتند جسد متعلق به زهرا است.

  با افشای موضوع قتل زن جوان روند رسیدگی به این پرونده وارد مرحله تازه ای شد.ماموران با دستور قاضی جنایی همسر زهرا را دستگیر کردند که او دربازجویی ها منکر قتل همسرش شد. اما کشف بخشی از پرده خانه در کنار جسد و تناقض گویی های متهم در بازجویی باعث شد ماموران مطمئن شوند او همسرش را کشته است.

  با تکمیل تحقیقات پرونده با صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری استان خراسان رضوی فرستاده شد. در جلسه محاکمه که در شعبه پنجم دادگاه کیفری برگزار شد اولیای دم زهرا با حضور در جایگاه خواستار قصاص دامادشان شدند.

  در ادامه متهم با حضور در جایگاه در دفاع از خود گفت: صبح روز حادثه با همسرم درگیری لفظی پیدا کردم. شب که به خانه آمدم فردی او را با روسری خفه کرده بود. خیلی ترسیده بودم. می دانستم همه فکر می کنند من او را کشته ام. به همین خاطر جسد همسرم را مثله کرده و در حاشیه شهر رها کردیم.

  پس از دفاعیات متهم و وکیل مدافعش رییس دادگاه و چهار قاضی مستشار وارد شور شده و مرد جنایتکار را به اتهام قتل و جنایت بر میت به اعدام و دیه محکوم کردند.

  در صورت اعتراض متهم به حکم مجازاتش پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده خواهد شد.
 2. bestboy

  bestboy مدیر کل سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏25/7/11
  ارسال ها:
  27
  تشکر شده:
  0
  امتیاز:
  0
  جنسیت:
  مرد
  اوه اوه مردم چه کارا که نمیکنن .:khansariha (98)::khansariha (43):