1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

مادر شیشه‌ای دخترش را به قتل رساند

شروع موضوع توسط آناهیتا ‏13/4/13 در انجمن اخبار حوادث

 1. آناهیتا

  آناهیتا Well-Known Member

  تاریخ عضویت:
  ‏23/4/12
  ارسال ها:
  12,193
  تشکر شده:
  37
  امتیاز:
  48
  جنسیت:
  زن
  مادر شیشه‌ای دخترش را به قتل رساند

  [​IMG]


  زنی كه با خوراندن داروی متادون دختر سه ساله‌اش را به قتل رسانده بود از سوی پلیس آگاهی تهران شناسایی و دستگیر شد.

  به گزارش روز جمعه جام‌جم آنلاین به نقل از پلیس آگاهی تهران، 13 اسفند سال گذشته زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی و طرحی شكایتی عنوان داشت كه همسر دوم شوهرش به هویت «مهتاب. الف» ( 34 ساله ) فرزند خود به هویت فاطمه. غ ( 3ساله ) را مورد آزار و اذیت قرار داده و با خوراندن داروی متادون اقدام به مسمومیت و قتل كودك نموده است.

  با تشكیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  شاكی پس از حضور در اداره دهم، در اظهارات خود به كارآگاهان اداره دهم گفت: اینجانب همسر اول شوهرم بوده و ایشان ازدواج دومی داشته و با خانم «مهتاب. الف» ازدواج كرده و در حال حاضر هر دو نفر آنها اعتیاد شدیدی به مصرف مواد مخدر دارند ؛ بخصوص «مهتاب. الف» كه شیشه مصرف می‌كند و نتیجه ازدواج آنها دو فرزند یك ساله و سه ساله می‌باشد؛ [بچه سه ساله آنها به نام فاطمه] به ما اظهار می‌داشت كه مادرش ( مهتاب. الف ) وی را شدیدا مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد بطوری كه آثار آن بر روی دستش قابل مشاهده بود ؛ حدودا سه روز پیش، فاطمه بر اثر مسمومیت شدید، بیهوش و به بیمارستان منتقل شد كه نهایتا فوت كرد.

  با توجه به اظهارات شاكی، كارآگاهان به بیمارستان مراجعه و در بررسی تیم پزشكی، علت مرگ كودك سه ساله مصرف متادون اعلام شد. همچنین در ادامه تحقیقات،كارآگاهان اطلاع پیدا كردند كه پدر كودك سه ساله به اتهام فروش مواد مخدر در زندان به سر می‌برد.

  در نظریه پزشكی بیمارستان اعلام شده بود: در آزمایشان و معاینات انجام شده، وجود داروی متادون در بدن متوفیه مورد تأیید قرار گرفته؛ حسب مندرجات پرونده بالینی، متوفیه ( كودك سه ساله ) در ساعت 22:00 مورخه هشتم اسفندماه به تدریج دچار خواب آلودگی و كبودی لب‌ها و دهان گردیده كه می‌تواند نشان دهنده مسمومیت در همان شب با داروی متادون باشد.

  در ادامه نظریه پزشكی و در خصوص احتمال آزار و اذیت كودك سه ساله نیز عنوان شده بود: در بررسی اولیه آثاری از ضرب و جرح بر روی بدن كودك یافت نشد.

  كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، در ادامه رسیدگی به این پرونده اقدام به احضار مادر فاطمه جهت حضور در اداره دهم كرده اما با توجه به عدم حضور وی در اداره دهم و به دستور مقام قضایی، 17 فروردین اقدام به دستگیری وی در محل سكونتش واقع در خیابان هاشمی كرده و در بازرسی از محل سكونتش موفق به كشف ادوات مصرف شیشه و همچنین شیشه حاوی داروی متادون شدند.

  مادر فاطمه ضمن انكار هرگونه اقدام به ارتكاب جنایت، به كارآگاهان گفت: از ملاقات همسرم آمدیم به خانه خودمان؛ همسر اولش می‌خواست بچه را با خود ببرد اما چون فاطمه سرما خورده بود گفتم اجازه دهید تا داروهایش را بدهم ؛ فردا ساعت 16:30 برای آوردن فاطمه رفتم تا او را به خانه بیاورم ؛ فاطمه بی حوصله بود ؛ می‌خواست بخوابد ؛ بعد از نیم ساعت دیدم سینه اش خس خس می‌كند و لبهایش كبود شده ؛ توسط یكی از دوستان خانوادگی، فاطمه را به درمانگاه و از آنجا به بیمارستان بردیم ؛ روز دوم، خواهرم زنگ زد و گفت: بچه فوت كرده است.

  سرهنگ كارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه اعلام این خبر گفت: با وجود اظهارات اولیه مادر متوفیه مبنی بر عدم دخالت وی در مرگ دختربچه سه ساله، اما با توجه به برخی اظهارات تناقضات بدست آمده در اظهارات وی ازجمله اظهارات دروغ وی مبنی بر بی اطلاعی از وجود داروی متادون در خانه! و اعترافات بعدی وی در خصوص دروغ بودن اظهارات اولیه و به دستور بازپرس محترم پرونده، قرار بازداشت موقت برای وی صادر و تحقیقات تكمیلی در خصوص این پرونده در دستور كار كارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.