1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

مقررات میزبانی و تبادل محتوا در شبکه‌های ‌ارتباطی ابلاغ شد

شروع موضوع توسط astronomy ‏26/7/11 در انجمن انجمن علم و فناوري

 1. astronomy

  astronomy New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏25/7/11
  ارسال ها:
  14
  تشکر شده:
  0
  امتیاز:
  0
  سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مصوبه ضوابط ناظر بر میزبانی و تبادل محتوا در شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات را ابلاغ کرد.

  به گزارش خبرنگار مهر، مصوبه میزبانی و تبادل محتوا در شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات که به تمامی اپراتورها و فراهم کنندگان شبکه های ارتباطی و محتوایی ابلاغ شده در 8 ماده شرایط، وظایف و مسئولیت فراهم کنندگان شبکه های ارتباطی، مشترکان، فراهم کنندگان محتوا، نحوه برخورد با متخلفان، مقررات عمومی و شرایط نظارت بر این بخش را شامل می شود.
  در راستای اجرای صحیح مصوبه ضوابط ناظر بر میزبانی و تبادل محتوا در شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات و راهکارهای اجرایی آن نیز همایشی با حضور تمامی صاحب نظران، متخصصان و مسئولان بخش های دولتی و خصوصی حوزه ICT برگزار می شود.

  هدف از برگزاری این همایش رسیدن به یک راهکار اجرایی دقیق و مناسب برای اجرای این مصوبه است و رویکرد بین المللی در خصوص تهدیدات و جرایم سایبری ، تاثیر محتواهای غیرمجاز بر مناسبات فرهنگی ، اجتماعی و راه حل های پیشگیری، روش های پیشگیری از تولید و تبادل محتواهای غیرمجاز، ابزار مدیریت و کنترل بر تولید محتوا، نقش اپراتورها و فراهم کنندگان خدمات بر مدیریت و کنترل تبادل محتوا از موضوعاتی است که در این همایش مطرح می شود.

  به گزارش مهر، مقررات جدید وضع شده برای تبادل محتوای پیام های چندرسانه ای - Multimedia Messaging Service- پیش از این تحت عنوان آیین نامه MMS تدوین شده بود.