1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

نهایی شدن دستورالعمل قطعی قیمت خودرو

شروع موضوع توسط sevda ‏20/4/13 در انجمن تازه ها

 1. sevda

  sevda Active Member

  تاریخ عضویت:
  ‏15/2/12
  ارسال ها:
  2,393
  تشکر شده:
  1
  امتیاز:
  36
  جنسیت:
  زن
  ایسنا: سرانجام پس از مدت‌ها گمانه‌زنی، اعضای شورای رقابت در جلسه روز اول اردیبهشت به ابهامات باقی مانده خواهند پرداخت و دستورالعمل قطعی قیمت خودرو را تصویب خواهند کرد.
  [img=300x200]http://mihanstar.com/wp-content/uploads/2013/04/Mihanstar.com-gheymat-khodro.jpg[/img]
  یکی از اعضای شورای رقابت نیز در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تایید این خبر، توضیح داد: درجلسه روز اول اردیبهشت، طبق قولی که به مردم داده‌ایم، به رفع آخرین مشکلات خواهیم پرداخت و دستورالعمل نهایی که تدوین آن مراحل پایانی خود را پشت سر گذاشته، توسط اعضا تصویب خواهد شد.
  محمدعلی مددی در رابطه با اظهارنظر یکی از اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره تعلل شورای رقابت در قیمت‌گذاری نیز گفت: برخی دوستان نسبت به شورای رقابت کم لطفی می‌کنند شورا از روزی که طرح قیمت گذاری را بر عهده گرفته است در همه سطوح به تلاش پرداخته تا قیمت‌های جدید در اولین فرصت تصویب شود.
  وی ادامه داد: البته شورا در نخستین گام و برای جلوگیری از سردرگمی بازار دستورالعملی موقت را تدوین و ارائه کرد و اگر دستورالعمل قطعی به پایان فروردین موکول شد به این دلیل است که باید با خودروسازان، قطعه‌سازان و دیگر نهادهایی که در امر خودرو دخیل هستند مذاکره می‌شد تا طرح نهایی از هر نظر بی عیب باشد.
  مددی در رابطه با وضعیت افرادی که از شرکت‌های خودرودسازی، پیش خرید کرده بودند نیز توضیح داد: افرادی که برای دریافت ماشین نام نویسی کرده بودند و هنوز خودروهایشان دریافت نکرده‌اند، در سردرگمی هستند به همین دلیل شورا تصمیم گرفت به موضوع ورود کند و در همین راستا بحث‌هایی مطرح شده که در صورت تایید نهایی خودروسازان را ملزم می‌کند مابه التفاوت مبلغ گرفته را با دستورالعمل جدید شورای رقابت به متقاضیان استرداد کند.