1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

وزارت خارجه آمریکا: احمدی نژاد فقط هیاهو می کند

شروع موضوع توسط آناهیتا ‏10/4/13 در انجمن اخبار سیاسی

 1. آناهیتا

  آناهیتا Well-Known Member

  تاریخ عضویت:
  ‏23/4/12
  ارسال ها:
  12,193
  تشکر شده:
  37
  امتیاز:
  48
  جنسیت:
  زن
  آژانس بین المللی انرژی اتمی با صدور بیانیه ای اعلام کرد که ایران به این نهاد اطلاع داده است زلزله ۶.۱ ریشتری تاثیری در فعالیت های معمول نیروگاه اتمی بوشهر نداشته است.

  [img=270x282]http://www.afkarnews.ir/images/docs/000209/n00209654-b.jpg[/img]
  به گزارش افکارنیوز، وزارت خارجه آمریکا کشته شدن شماری از انسان ها در زلزله استان بوشهر را تسلیت گفت. "پاتریک وینتریل" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به تلفات زلزله روز سه شنبه استان بوشهر، به خانواده های قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه تسلیت گفت.

  وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره تاثیر این زلزله بر نیروگاه اتمی بوشهر هم گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی بیانیه ای درباره زلزله استان بوشهر و نیروگاه اتمی بوشهر آژانس بین المللی انرژی اتمی صادر کرده و گفته است که این زلزله تاثیری نداشته است.

  زلزله ۶.۱ ریشتری روز سه شنبه استان بوشهر ۳۸ کشته و ۸۵۰ زخمی شد. کانون این زلزله در فاصله ۱۰۰ کیلومتری نیروگاه اتمی بوشهر روی داد اما مقامات ایرانی و روسی تاکید کرده اند این نیروگاه از زلزله هیچ آسیبی ندیده است.

  آژانس بین المللی انرژی اتمی روز سه شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که ایران به این نهاد اطلاع داده است زلزله ۶.۱ ریشتری تاثیری در فعالیت های معمول نیروگاه اتمی بوشهر نداشته است.

  سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بخش دیگری از سخنانش اظهارات محمود احمدی نژاد درباره اینکه ایران کشور هسته ای شده است را "هیاهو" توصیف کرد.

  وی گفت: ما در گذشته هم چنین اقدامی را هیاهو دانسته بودیم. ما معتقدیم این موضوع، اقدامی تحریک آمیز و غیرسازنده است. آنچه که در چند سال اخیر شاهد آن بودیم این است که چنین برنامه سالانه ای به این صورت مورد استفاده قرار می گیرد.