1. بعد از بررسی های انجام شده تصمیم گرفتیم تغییرات اساسی در انجمن ایجاد کنیم

  این سیستم دارای امکانات بیشتری هست که باعث جذابیت انجمن خواهد شد

  امیدواریم از طرح جدید انجمن خوشتون بیاد

 2. به خاطر برخی تغییرات در روند انجمن

  دسترسی مدیریت از همه کاربران برداشته شده

  به زودی روند و قوانین جدید اعلام خواهد شد

پرداخت تسهیلات اشتغال به زندانیان آزاد شده

شروع موضوع توسط آناهیتا ‏10/4/13 در انجمن اخباراجتماعی

 1. آناهیتا

  آناهیتا Well-Known Member

  تاریخ عضویت:
  ‏23/4/12
  ارسال ها:
  12,193
  تشکر شده:
  37
  امتیاز:
  48
  جنسیت:
  زن
  رئيس مرکز مراقبت بعد ازخروج استان تهران از پرداخت بیش از چهل و هفت میلیارد ريال تسهيلات اشتغال به ۴۶۹ نفر مددجو درسال ۱۳۹۱ خبر داد.

  [img=270x197]http://www.afkarnews.ir/images/docs/000209/n00209536-b.jpg[/img]
  حميدرضا خرمگاه رئيس مرکز مراقبت بعد از خروج سازمان زندانها و اقدامات تاميني استان تهران ذر گفتگو با افکارنیوز گفت: درسال ۱۳۹۱ به ۴۶۹ نفر مددجوي تحت پوشش مرکز مراقبت بعد از خروج استان تهران مبلغ چهل و هفت میلیارد و ده میلیون ريال تسهيلات اشتغال اعطا شده است.

  خرمگاه اظهار داشت : ۴۳۴ نفر از اين مددجويان مرد و ۳۵ نفر ديگر از مددجويان نسوان تحت پوشش مرکز هستند که در طرحهاي شغلي مولد پايدار شامل فعاليتهاي توليدي - صنعتي - خدماتي و کشاورزي از اين تسهيلات بهره مند شده اند.

  وي در ادامه به خبرنگار افکارنیوز گفت: طرح هاي شغلي در استان تهران پس از بررسي هاي مددکاري و مشاوره اي متناسب با شرايط اقتصادي، اجتماعي، رواني و خانوادگي مددجو بر اساس شغل قبلي، مهارت حرفه اي و نيز تمايل مددجو اعطا مي شود.

  رئيس مرکز مراقبت بعد از خروج استان تهران در پايان تاکيد داشت وام اشتغال مرکز با نظارت مستقيم مددکاران اجتماعي با هدف بازاجتماعي نمودن زندانيان آزاد شده و پيشگيري از تکرار جرم آنها و در نهايت بازگشت سعادتمندانه اين قشر آسيب ديده به زندگي سالم اجتماعي پرداخت مي شود.